• brak-logo

  Strona:Oriflame

  Dane strony

  WWW: gierzkiewicz.pl

  Iwona i Mirek Gierzkiewicz to prawdziwi profesjonaliści w branży sprzedaży kosmetyków. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą Oriflame udało im się osiągnąć prestiżowy poziom Diamentowego Dyrektora oraz wiele innych wyróżnień. Chcąc podzielić się swoją ogromną wiedza, właściciele...

Stron dodanych: 676, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Adres emial: biuro@torsystem.com.pl
 • WWW: Torsystem

Obecnie, bramy przemysłowe cechują się szczególnie wysoką jakością i różnorodnością. Zalety, jakie posiadają najlepsze bramy, to wytrzymałość, długa eksploatacja, odporność na działanie czynników mechanicznych i warunków atmosferycznych. Przemysł jest od lat szczególnie wymagającą dziedziną. Wybór właściwej bramy przemysłowej zależy od wielu czynników.

Torsystem jest firmą, która oferuje najwyższej jakości bramy przemysłowe, różne urządzenia i akcesoria przydatne w przemyśle. W skład podstawowej oferty firmy wchodzą bramy szybkobieżne, przesuwne, rolowane, harmonijkowe i segmentowe. Dodatkowo, Torsystem zajmuje się sprzedażą bram specjalnych. Są to bramy hangarowe, wielkogabarytowe, przeciwpożarowe oraz bramy do mroźni i chłodni.

Oprócz sprzedaży bram, firma zajmuje się produkcją ramp przeładunkowych oraz uszczelnień pneumatycznych i mechanicznych.
Firma zapewnia dowóz niezbędnych materiałów na miejsce montażu. Montowaniem bram przemysłowych zajmują się specjaliści z firmy. Doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają wykonać wszelkie prace w sposób szybki i sprawny. Dodatkowo, pracownicy firmy zajmują się fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniej bramy.

Torsystem jest oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej marki Butzbach. Firma pełni również rolę dystrybutora jej produktów.

Firma Torsystem działa na polskim rynku od blisko 20 lat. Założona w roku 2000, dysponuje jedynie polskim kapitałem, co czyni ją firmą certyfikowaną firmą rodzimą.

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem