• firma-logo

  Strona:Ditex

  Dane strony

  Miejscowość: Doboszyce Ulica i numer: ul. Lipowa 12 Województwo: Dolnośląskie Tel: 71 32 53 889 Adres emial: info@ditec.com.pl WWW: www.ditex.com.pl

  Ditex to firma, która podąża za nowoczesnymi technologiami. Jej celem jest proponowanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią funkcjonowanie ich użytkownikom. W ofercie szczególne miejsce zajmują automaty do bram oraz bramy szybkobieżne.
  Zakup napędu do bramy to obecnie cor...

 • brak-logo

  Strona:Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Dane strony

  WWW: transfer24.eu

  Śmiało można przedstawić, szybkie przelewy do Polski jako alternatywę oraz opcję która na przestrzeni ostatnich lat zyskała nie tylko na zainteresowaniu ale zwłaszcza zastosowaniu. Dlatego nasza platforma dba nie tylko o bezpieczeństwo państwa pieniędzy, lecz umożliwia iż interne...

 • firma-logo

  Strona:PM Bike

  Dane strony

  WWW: pmbike.pl

  PM Bike to sklep, w którym mogą Państwo zaopatrzyć w nowe, najwyższej jakości rowery markowe. Producenci, których modele można nabyć w sklepie, to między innymi Kross, LeGrand, Haibike, Puky oraz Diamant. Rowery są więc zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji.

  ...

Stron dodanych: 678, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

Jeżeli potrzebujesz polskojęzycznego logopedy, który zajmie się profesjonalnie Twoim dzieckiem, a mieszkasz gdzieś poza granicami Polski, w jakimś zakątku świata, gdzie dostęp do polskiego logopedy jest bardzo utrudniony z różnych przyczyn, świetnym rozwiązaniem jest terapia logopedyczna przez internet. Do terapii zdalnej wykorzystywane są popularne komunikatory internetowe, np. Skype. Logopeda pracujący online zajmie się w szczególności dziećmi dwujęzycznymi, wychowującymi się w wielokulturowości, które ze zrozumiałych przyczyn, mają problemy z językiem ojczystym. Logopeda online pracując przez internet pomoże także dzieciom w korekcie podstawowych wad wymowy, np. jąkanie, reranie, seplenienie. Do logopedy na terapię online mogą również przyjść dzieci z zaburzeniami ze strony układu nerwowego, jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera. Logopeda online przez Skype to także doskonałe rozwiązanie dla dzieci dwujęzycznych, które zmagają się z problemem dysleksji. Logopeda online poprowadzi terapię a także profilaktykę tego zaburzenia, aby uniknąć problemu w przyszłości. Terapia z logopedą online jest jednakowo skuteczna jak tradycyjne wizyty w gabinecie logopedy. Do prowadzenia terapii z logopedą online wystarczy jedynie internet oraz komputer stacjonarny, tablet lub laptop. Po każdych zajęciach z logopedą online rodzice otrzymują pakiet ćwiczeń do samodzielnej pracy z dziećmi. Polecam i zapraszam - Katarzyna Czyżycka. Twój logopeda online.

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Logopeda online