• brak-logo

  Strona:Psychoterapia w Częstochowie

  Dane strony

  Miejscowość: Częstochowa Ulica i numer: Aleja Wolności 22 Województwo: Śląskie WWW: centrummandala.com

  Jeśli leczysz się psychiatrycznie warto włączyć do leczenia farmakologicznego psychoterapię. Psychoterapia pomaga w leczeniu osób chorych psychicznie (np schizofrenia, choroba dwubiegunowa), cierpiących na rozmaite zaburzenia o podłożu depresyjnym, lękowym, nerwicowym. Psychotera...

Stron dodanych: 674, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 694 473 633
 • Adres emial: biernacki@amtr.pl
 • WWW: AMTR System

AMTR System to firma, której zakres usług skupia się na produkcji różnego typu ramp przeładunkowych. Produkty firmowe, dzięki zaangażowaniu całego zespołu specjalistów, są ściśle dopasowane do potrzeb klientów. Oprócz samych ramp, firma zajmuje się produkcją różnych akcesoriów do urządzeń (np. naprowadzaczy i uszczelnień).

Urządzenia posiadają dodatkowe elementy, których montaż miał na celu usprawnienie i uproszczenie pracy dla wszystkich osób, które są odpowiedzialne za przeładunek.

Innowacyjne metody produkcji, jakie stosuje firma, pozwalają na zapewnienie większego bezpieczeństwa pracownikom. Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnych ramp pozwala na przyspieszenie prac. Rampy firmy AMTR System mogą unieść ciężar nawet do 12 ton. Dodatkowo, nowoczesne rampy pozwolą zminimalizować ryzyko strat.

Specjaliści, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, mogą zaprojektować produkt na specjalne życzenie klienta. Rampa przeładunkowa może więc zostać dopasowana do potrzeb miejsca, środowiska i branży. W przypadku, gdy zamówienie jest szczególnie wymagające, w projekt angażuje się cały dział techniczno produkcyjny.

AMTR System jest spółką firmy Torsystem Butzbach.

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

AMTR System