• firma-logo

  Strona:PM Bike

  Dane strony

  WWW: pmbike.pl

  PM Bike to sklep, w którym mogą Państwo zaopatrzyć w nowe, najwyższej jakości rowery markowe. Producenci, których modele można nabyć w sklepie, to między innymi Kross, LeGrand, Haibike, Puky oraz Diamant. Rowery są więc zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji.

  ...

 • firma-logo

  Strona:Ditex

  Dane strony

  Miejscowość: Doboszyce Ulica i numer: ul. Lipowa 12 Województwo: Dolnośląskie Tel: 71 32 53 889 Adres emial: info@ditec.com.pl WWW: www.ditex.com.pl

  Ditex to firma, która podąża za nowoczesnymi technologiami. Jej celem jest proponowanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią funkcjonowanie ich użytkownikom. W ofercie szczególne miejsce zajmują automaty do bram oraz bramy szybkobieżne.
  Zakup napędu do bramy to obecnie cor...

 • brak-logo

  Strona:Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Dane strony

  WWW: transfer24.eu

  Śmiało można przedstawić, szybkie przelewy do Polski jako alternatywę oraz opcję która na przestrzeni ostatnich lat zyskała nie tylko na zainteresowaniu ale zwłaszcza zastosowaniu. Dlatego nasza platforma dba nie tylko o bezpieczeństwo państwa pieniędzy, lecz umożliwia iż interne...

Stron dodanych: 678, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 694 473 633
 • Adres emial: biernacki@amtr.pl
 • WWW: AMTR System

AMTR System to firma, której zakres usług skupia się na produkcji różnego typu ramp przeładunkowych. Produkty firmowe, dzięki zaangażowaniu całego zespołu specjalistów, są ściśle dopasowane do potrzeb klientów. Oprócz samych ramp, firma zajmuje się produkcją różnych akcesoriów do urządzeń (np. naprowadzaczy i uszczelnień).

Urządzenia posiadają dodatkowe elementy, których montaż miał na celu usprawnienie i uproszczenie pracy dla wszystkich osób, które są odpowiedzialne za przeładunek.

Innowacyjne metody produkcji, jakie stosuje firma, pozwalają na zapewnienie większego bezpieczeństwa pracownikom. Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnych ramp pozwala na przyspieszenie prac. Rampy firmy AMTR System mogą unieść ciężar nawet do 12 ton. Dodatkowo, nowoczesne rampy pozwolą zminimalizować ryzyko strat.

Specjaliści, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, mogą zaprojektować produkt na specjalne życzenie klienta. Rampa przeładunkowa może więc zostać dopasowana do potrzeb miejsca, środowiska i branży. W przypadku, gdy zamówienie jest szczególnie wymagające, w projekt angażuje się cały dział techniczno produkcyjny.

AMTR System jest spółką firmy Torsystem Butzbach.

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

AMTR System